Aula Leopoldyńska

Wojciech Rodek – dyrygent
Anna Maria Staśkiewicz – skrzypce
Erkki-Sven Tüür - Action-passion-illusion
W.A. Mozart - Koncert skrzypcowy A-dur KV 219
F. Schubert - Symfonia B-dur D485

Aula Leopoldyńska

Ernst Kovacic - dyrygent
W.A. Mozart, Adagio i Fuga
N. Osborne, In memoriam Andrzej Panufnik
A. Panufnik, Concertino (1980) for percussion and strings
J. Sibelius, Romance C-dur
P. Czajkowski, Serenada na smyczki

Aula Leopoldyńska

Zbigniew Szufłat – skrzypek, dyrygent
Agata Szymczewska – skrzypce
G. Rossini, Sonata C-dur nr 1
J. Haydn, Koncert skrzypcowy C-dur Hob.VIIa
O. Respighi - Antiche Danze
B. Bartok - Tańce rumuńskie
 

Aula Leopoldyńska

Ernst Kovacic – skrzypek i dyrygent
J. Haydn, Symfonia nr 30 „Alleluja“
HK Gruber, Nebelsteinmusik
G. von Einem, Serenade für doppeltes Streichorchester op.10
J. Haydn, Symfonia Nr. 39 G-dur

Aula Leopoldyńska

Zbigniew Szufłat – skrzypek, dyrygent
Łukasz Długosz - flet
A. Corelli - Sarabanda, Gigue, Badinerie
S. Mercadante - Koncert na flet i ork. smyczkową
G. Verdi - Kwartet smyczkowy e-moll

Aula Leopoldyńska

Zbigniew Szufłat – skrzypek, dyrygent
Marcin Misiak – wiolonczela
S. Rachmaninow - Romanza i Scherzo
J. Haydn - Koncert wiolonczelowy C-dur
G.F. Haendel - Muzyka sztucznych ogni
 

Aula Leopoldyńska

Łukasz Borowicz – dyrygent
Sebastian Aleksandrowicz - obój
P. Czajkowski, Elegia
R. Strauss - Koncert na obój D-dur
R. Strauss, Metamorfozy

Aula Leopoldyńska

Ernst Kovacic – dyrygent
A. Copland, Two pieces for strings
S. Reich, Clapping Music
L. Janacek, Idylla na smyczki
P. Glass, Company for strings
L. Janacek, Sonett für 4 Violinen
J. Suk, Serenada op.6

Aula Leopoldyńska

Ernst Kovacic – dyrygent
Wolfgang Schulz – flet
D. Milhaud, Dixtour a cordes
G. Bizet, Adagietto z suity l’Arlesiene
C.Ph.E.Bach, Koncert na flet G-dur WQ 169
A. Jolivet, Koncert na flet
J. Francaix, Sei preludi na smyczki

Aula Leopoldyńska

Ernst Kovacic – skrzypek i dyrygent
J. Haydn, Symfonia nr 1 D-dur
R. Fuchs, Serenada na smyczki D-dur Op.9
A. Schönberg, Notturno na skrzypce, smyczki i harfę
G. Mahler, Adagietto z V Symfonii
J. Haydn, Symfonia nr 7 „Południe”

Aula Leopoldyńska

Jerzy Maksymiuk – dyrygent
Mariusz Patyra – skrzypce
J.S. Bach Koncert skrzypcowy E-dur BWV 1042
N. Milstein - Paganiniana
I. Strawinski - Apollon Musagete

Aula Leopoldyńska

Ernst Kovacic – skrzypek i dyrygent
J. Haydn, Uwertura „Die Feuersbrunst”
F. Kreisler, J. Strauss, J. Lanner, wybór kompozycji
F. Schubert, 5 Tańców Niemieckich