Aula Leopoldyńska

Ernst Kovacic – dyrygent, skrzypce
David Owen Norris – pianista
L. Bernstein – Wybór melodii z West Side Story
J. Horowitz – Jazz Concerto na klawesyn, smyczki i perkusję
A. Piazzolla – Cztery Pory Roku na skrzypce i orkiestrę smyczkową

Sala Koncertowa Filharmonii Wrocławskiej
Koncert w ramach festiwalu Musica Polonica Nova

Ernst Kovacic – dyrygent
Anna Maria Staśkiewicz –skrzypce
Linda Jankowska –skrzypce
Z. Krauze – Rhapsod
B. Kowalski-Banasewicz – The Study of Space
S. Czarnecki – Concerto liliowe na dwoje skrzypiec i smyczki
R. Osada – Muzyka jesienna
H. Kulenty – Breath

Kościół Ewangelicki Opatrzności Bożej
ul. Kazimierza Wielkiego 29

Ernst Kovacic – dyrygent
Cantores Minores Wratislavienses
Piotr Karpeta- kier. chóru
J. Haydn – Symfonia nr 44 e-moll „Trauer”
J. Haydn – Symfonia nr 64 A-dur, Largo
J. MacMillan – Kantata Siedem Ostatnich Słów na Krzyżu (polskie prawykonanie)

Aula Leopoldyńska

Mariusz Smolij – dyrygent
Igor Cecocho – trąbka
Waldemar Korpak – rożek ang.
A. Areński – Wariacje na temat Czajkowskiego Op.35a
A. Panufnik – Concerto in modo antico na trąbkę i smyczki
A. Copland – Quiet City
J. Haydn – Symfonia nr 49 f-moll „La Passione”

Sala Koncertowa Polskiego Radia we Wrocławiu
ul. Karkonoska 10

Ernst Kovacic – dyrygent
H. Purcell – Fantasies for four, five and six parts
L. Andriessen – Symphony for loose snaars for eleven solo strings
J.S. Bach – Dwie fugi z „Kunst der Fuge”
A. Berg – Lyric Suite, opr. na ork. smyczkową

Aula Leopoldyńska

Ernst Kovacic – dyrygent,
G. Enescu – Interméde nr 1-2
D. von Dittersdorf – Symfonia  (wg Metamorfoz Owidiusza)
N. Skalkottas – Ten Sketches for strings
J. Haydn – Symfonia nr 70 D-dur

Aula Leopoldyńska

Michael Willens – dyrygent
Michael Niesemann
– saksofon
O. Respighi – Ancient Arias and Dances III
A. Glazunow – Koncert na saksofon i orkiestrę smyczkową
A. Schönberg – Walce (10)  na orkiestrę smyczkową
B. Britten – Simple Symphony Op.4

Bazylika p.w. Św. Elżbiety Węgierskiej

Vivanne Sydnes – dyrygent, dyrektor artystyczny chóru
Ann-Helen Moen
– sopran
Maria Stattin
– alt
Magne Fremmerlid
- baryton
Chór Katedralny Nidaros z Trondheim
, Norwegia
S. Kleiberg – Requiem

Aula Leopoldyńska

Ernst Kovacic – dyrygent
Lukas Beno
- trąbka
Z. Krauze - Rhapsod
J. Haydn – Koncert na trąbkę Es-dur
K. Szymanowski – II Kwartet smyczkowy Op.56 (opr. R. Tognetti)
Ernst Krenek - Sinfonietta Brasileira Op.131

Aula Leopoldyńska

Ernst Kovacic – dyrygent i skrzypek
Patrick Demenga
– wiolonczela
J. Haydn – Symfonia nr 79 F-dur
J. Haydn – Koncert wiolonczelowy D-dur
L. van Beethoven – Konzertstűck C-dur
L. van Beethoven – Wielka Fuga (opr. F. Weingartner)

Aula Leopoldyńska

Peter Marchbank - dyrygent
Bożena Harasimowicz –
sopran
Edward Elgar         Serenada e-moll Op.20
Antonio Vivaldi      Psalm 112 Laudate Pueri Dominum RV 601
Lennox Berkeley   Serenada na smyczki Op.12
Joseph Haydn       Symfonia nr 91 Es-dur Hob I:91

Aula Leopoldyńska

Normunds Sne – dyrygent i solista oboista
G.Ph. Telemann – Uwertura B-dur
E. Eschenwalds – Frontiers of Time
P. Vasks – Musica dolorosa
J. Haydn – Koncert obojowy C-dur

Kościół Św. Katarzyny Na Skałce w Krakowie

Vivanne Sydnes – dyrygent, dyrektor artystyczny chóru
Ann-Helen Moen
– sopran
Maria Stattin
– alt
Magne Fremmerlid
- baryton
Chór Katedralny Nidaros z Trondheim
, Norwegia
S. Kleiberg – Requiem